Domů $ Úspěchy $ 2019-2020

2019-2020

Vše, co se podařilo před karanténou a zrušením zbytku soutěží!

SOUTĚŽE 2019/2020

HUDEBNÍ OBOR

OKRESNÍ KOLA

Hra na housle

O.kategorie

  1. místo a postup

Martin Majtan, Anna Vlašímská, Anežka Vojteková

2.místo

Kateřina Staňková

I.kategorie

1.místo a postup

Eliška Hrušková

Lilly Sedláčková

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR

OKRESNÍ KOLA

DĚTSKÁ SCÉNA 2019

OKRESNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY

V PŘEDNESU

  1. KATEGORIE
  2. místo s postupem

ADÉLA HÁJKOVÁ

SAMUEL TOMÁŠ MACHAČ

KAROLINA PÖSELTOVÁ

NATÁLIE SZABO

ELLA ZERONIKOVÁ

  1. KATEGORIE
  2. místo s postupem

BÁRA LIŠKOVÁ

MAGDALENA TEGDOVÁ

  1. KATEGORIE
  2. místo s postupem

KRYŠTOF NOVÁK

ČESTNÉ UZNÁNÍ

SOFIYA YAROVAYA

  1. KATEGORIE

1.MÍSTO S POSTUPEM

JAN KOPÁL

čestné uznání

JAN RAMBOUSEK

KRAJSKÁ KOLA

KRAJSKÉ KOLO CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY LITERÁRNĚ DRAMATICKÝCH OBORŮ ZUŠ VE SLOVESNOSTI

  1. KATEGORIE

ZLATÉ PÁSMO

za Podivný případ se slepcem

Tereza Besperátová

za (Ne) Obyčejná

Tereza Horčičková

BRONZOVÉ PÁSMO

za Poslední koktejl hříchu

 Julie Kromková

  1. kategorie

ZLATÉ PÁSMO

za Co si přejeme, aby andulka vyzpívala

Adéla Hájková

Ivana Chernyavska

Eliška Mikesková

Karolína Pöseltová

Adriana Praštalo

Kateřina Staňková

Natálie Szabo

Ella Zeroniková

Samuel Tomáš Machač

Tadeáš Matoušek

VII. kategorie

ZLATÉ PÁSMO

za Holubí kaberet

Tereza Besperátová,

Tereza Horčičková,

Gvenda Chochelová,

Julie Kromková,

Petra Poberežníková

Zlaté pásmo s postupem

za Bez ní

Tereza Besperátová, Tereza Horčičková, Michaeal Huk, Gvenda Chochelová, Julie Kromková, Tereza Kučerová, Kristýna Kutilová, Barbora Netrhová, Zuzana Novotná

Petra Poberežníková, Jan Rambousek, Jiří Svačina, Zuzana Tekely

SVĚTOVÝ FESTIVAL

  1. Světový festival mladého divadla „Divadelní revoluce“ Ťumeň Rusko 2019

Hlavní cena poroty v kategorii Velké formy

představení Běž, chlapče, běž

Lucie Ratajčáková

Vít Bauchner

Jan Roháč

Jana Ďuržová

Tadeáš Novák

Tereza Kubíková

Sára Weithalerová

Antonín Valenta

Sára Horčičková

VÝTVARNÝ OBOR

krajské kolo bylo zrušeno

TANEČNÍ OBOR

v choreografii Karin Wintrové

krajské kolo bylo zrušeno

TANEČNÍ OBOR – SKUPINA MIRÁKL

Reprezentace – Mezinárodní kulturní festival EXPO 2019, Čína, Peking

Lucie Bursíková

Klára Tamchynová

Zuzana Syptáková

Simone Elen Lajdová

Marta Šafářová

Karolína Kunzová

Adéla Blahušová

Nikola Bočková

Nikola Dušková

Anna Elisabeth Burešová

Leona Svobodová

Veronika Černá

Tereza Veverková

Rozálie Horká

MISTROVSTVÍ SVĚTA JAZZ DANCE

CHOREOGRAFIE Dr.JAZZ – 1,místo

Amelie Miczka

Karolína Šafářová

Veronika Voslařová

Natali Farmačková

Barbora Vilčková

Viktorie Stekerová

Kristýna Hudečková

Bára Lišková

Lucie Heřmanová

Natálie Jandáková

Lucie Kudelová

Julie Slámová

Karolína Kořánová

Laura Kopfstein

Laura Svobodová

Magdaléna Tegdová

Veronika Eretová

PŘIJATÍ ŽÁCI

Výtvarný obor

Patricie Luxová

přijetí na Střední uměleckoprůmyslovou školu Zámeček Plzeň,

obor Grafický design a média

Hudební obor

Konzervatoř Teplice

Hra na bicí nástroje

Alan Burda

Akce

Ikona Klasifikace Ikona Facebook Ikona YouTube