Domů $ Úspěchy $ 2020-2021

2020-2021

BLAHOPŘEJEME K PŘIJETÍ

JAN ROHÁČ

(žák dramatického oboru třídy Mgr. Ireny Konývkové)

 DAMU PRAHA

KATEDRA ČINOHERNÍHO DIVADLA

STUDIJNÍ PROGRAM

HERECTVÍ ČINOHERNÍHO DIVADLA


BLAHOPŘEJEME K PŘIJETÍ

    VÝTVARNÝ OBOR

Tony Heklů

Střední umělecko-průmyslová škola Zámeček Plzeň,

obor Malba v umění, designu a architektuře

Gvenda Chochelová

Střední uměleckoprůmyslová škola Praha, obor Scénografie

Eva Urbánková

Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary,

obor Oděvní design

Jan Pujman

Střední odborné učiliště stavební Plzeň, obor Umělecký keramik

Ateliér Lukáše Lercha

Viktorie Goldmanová 

Střední umělecko-průmyslová škola Zámeček Plzeň,

 obor Malba v umění, designu a architektuře

Bára Vlašímská

Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary,

obor Oděvní design

Veronika Hanousková 

Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary,

 obor Design skla

Dinh Nam Hai

Střední průmyslová škola keramická a sklářská Karlovy Vary,

obor Design skla

Ateliér Hany Vaculíkové


 Czech Dance Masters  – On-line Duo

Soubor Mirákl

  • Mini
    • Modern
      • 1. místo – Pániková Amálie a Vasiljeva Nikol
      • 2. místo – Vacurová Kateřina a Vodrážková Nikola
    • Jazz
      • 1. místo – Pániková Amálie a Vasiljeva Nikol
  • Děti
    • Modern
      • 5. místo – Eretová Veronika a Lišková Bára
      • 6. místo – Burešová Bára a Slámová Julie
      • 7. místo – Hudečková Kristýna a Kudelová Lucie
    • Jazz
      • 1. místo – Hudečková Kristýna a Kudelová Lucie
      • 2. místo – Eretová Veronika a Lišková Bára
  • Junioři
    • Modern
      • 1. místo – Šlemrová Magdalena a Vosyková Laura
      • 5. místo – Bočková Nikola a Lajdová Simone Elen
      • 6. místo – Burešová Anna a Čopáková Andrea
      • Černá Veronika a Miczka Amélie
    • Jazz
      • 3. místo – Lajdová Simone Elen a Šlemrová Magdalena
      • Blahušová Adéla a Dušková Nikola
      • Šafářová Karolína a Stekerová Viktorie

                         Best song

                                        3.místo – Burešová Anna a Čopáková Andrea

                                        4.místo – Bočková Nikola a Černá Veronika

  • Dospělí
    • Jazz
      • 2. místo – Bursíková Lucie a Šafářová Marta

Czech Dance Masters –

on-line Solo

  • Mini
    • Modern
      • 1. místo – Pániková Amálie
      • 4. místo – Vacurová Kateřina
      • 7. místo – Jančíková Lucie
    • Jazz
      • 1. místo – Pániková Amálie
      • 2. místo – Vodrážková Nikola
      • 3. místo – Vasiljeva Nikol

.       Palusková Leontýna

  • Děti
    • Modern
      • 1. místo Eretová Veronika
      • Hudečková Kristýna
      • Kudelová Lucie
      • Svobodová Laura
    • Jazz
      • 7. místo – Hudečková Kristýna
      • 8. místo – Lišková Bára
      • Eretová Veronika
      • Tegdová Magdaléna
  • Junioři I
    • Modern
      • 1. místo – Lajdová Simone Elen
      • 3. místo – Černá Veronika
      • 5. místo – Šlemrová Magdalena
      • 8. místo – Vosyková Laura
      • Miczka Amélie
      • Bočková Nikola
      • Šafářová Karolína
      • Stekerová Viktorie
      • Veverková Tereza
    • Jazz
      • 2. místo – Horká Rozálie
      • 5. místo – Šlemrová Magdalena
      • 7. místo – Bočková Nikola
      • 8. místo – Šafářová Karolína
      • Černá Veronika
      • Jandáková Natálie
  • Junioři II
    • Modern
      • 1. místo – Čopáková Andrea
      • 5. místo – Blahušová Adéla
      • 6. místo – Heráková Adéla
      • Burešová Anna
      • Boro Nela de Diana
      • Blahušová Adéla
    • Jazz
      • 8. místo – Burešová Anna
  • Dospělí
    • Jazz
      • 2. místo – Šafářová Marta
      • Bursíková Lucie
    • Modern

Bursíková Lucie

Šafářová Marta

Taneční skupina roku

  • Děti
    • 4. místo – Eretová Veronika
  • Junioři
    • 1. místo – Lajdová Simone Elen – TANEČNÍK ROKU
    • 4. místo – Čopáková Andrea
  • Dospělí
    • 1. místo – Bursíková Lucie
    • 5. místo – Šafářová Marta

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR

PODĚKOVÁNÍ ZA PROPAGACI ŠKOLY KLUCI A HOLKY Z PLAKÁTU

s rozhlasovými pohádkami

Olga Korostelová, Pavla Jindrová, Zita Šikolová, David Lenk, Jan Světlík, Kristýna Staňková

s přednesem

Lucie Heřmanová, Bára Lišková, Julie Slámová, Sára Modránszká, Magdalena Tegdová, Marek Danyo Espinosa, Matyáš Beran, Zuzana Fousová, Zuzana Knap

s rozhlasovými pohádkami na plakátech, ale

i na celostátní přehlídce ZUŠ Open

Vít Sláma, Vojtěch Kubeš, Lucie Novotná, Johana Karbulová, Eliška Hanková, Zuzana Čermáková, Viktorie Bodnárová, Vít Motlík, Jakub Pihera, Ela Davídková

na plakátech s přednesy i s monology a dialogy a na ZUŠ Open s Být či nebýt

ADÉLA HÁJKOVÁ, IVANA CHERNYAVSKA, SAMUEL TOMÁŠ MACHAČ, TADEÁŠ MATOUŠEK, ELIŠKA MIKESKOVÁ, KAROLÍNA PÖSELTOVÁ, ADRIANA PRAŠTALO, KATEŘINA STAŇKOVÁ, NATÁLIE SZABO, ELLA ZERONIKOVÁ,

tato skupina i video soutěž Pošli to dál

s rozhlasovými pohádkami

na plakátech s monology či dialogy, na přehlídce ZUŠ Open Být či nebýt

TADEÁŠ NOVÁK, LUCIE RATAJČÁKOVÁ, JAN ROHÁČ

tito tři ještě i video soutěž Pošli to dál s videem Já-člověk-lidé

společně s

VÍT BAUCHNER, JANA ĎURŽOVÁ, SÁRA HORČIČKOVÁ, ANTONÍN VALENTA

DĚTSKÁ SCÉNA 2021

OKRESNÍ KOLO CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY

V PŘEDNESU

  1. KATEGORIE

Čestné uznání

KAROLÍNA PÖSELTOVÁ

VOJTĚCH TEGDA

VIKTORIE SIMANDLOVÁ

VALERIE PROCHÁZKOVÁ

  1. místo s postupem

ADÉLA HÁJKOVÁ

NATÁLIE SZABO

ELLA ZERONIKOVÁ

MATYÁŠ PÖSELT

KRAJSKÉ KOLO CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKY

V PŘEDNESU

  1. MÍSTO

SAMUEL TOMÁŠ MACHAČ

CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKA

V PŘEDNESU

IVANA CHERNYAVSKA

DĚTSKÁ SCÉNA 2021

CELOSTÁTNÍ VÝBĚR NA CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKU DIVADELNÍCH SOUBORŮ

POSTUP A ÚČAST

SOUBOR HOP-HOP S INSCENACÍ NATÁLČIN ANDULÁK:

ADÉLA HÁJKOVÁ, IVANA CHERNYAVSKA, SAMUEL TOMÁŠ MACHAČ, TADEÁŠ MATOUŠEK, ELIŠKA MIKESKOVÁ, KAROLÍNA PÖSELTOVÁ, KATEŘINA STAŇKOVÁ, NATÁLIE SZABO, ELLA ZERONIKOVÁ

Nominace na Jiráskův Hronov

Akce

Ikona Klasifikace Ikona Facebook Ikona YouTube